Oficjalny serwis
Gminy Stawiguda

Informacje o Gminie

Referaty

Sołectwa

Pomoc społeczna

Oświata

Ochotnicza Straż Pożarna

Akty prawne

Przekaż 1%

Psie adopcje

Cyfryzacja

Wybory Prezydenckie 2015

Referendum 2015

Wybory do Sejmu i Senatu 2015

Spis sołectw

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE

KADENCJA 2015-2019

 

1. Sołectwo Bartąg

 

Sołtys: Grzegorz Kołakowski

tel: 663-840-997; e-mail: solectwobartag@vp.pl

Rada sołecka:

Waldemar Kijewski

Leszek Kirzenkowski

Paweł Marek Mościan

Katarzyna Przeciszewska

Edward Szarnowski

 

2. Sołectwo Bartążek


Sołtys: Przemysław Piech

tel.: 796-729-986; e-mail: solectwobartazek@gmail.com


Rada sołecka:

Magdalena Giżyńska

Sylwia Kuca

Kamil Kupiecki

Renata Radomska

Marlena Trojanowska

3. Sołectwo Dorotowo


Sołtys: Władysław Traskowski

tel.: 89 513-62-85; kom. 660-816-654; e-mail: dorotowo.traskowski.soltys@wp.pl


Rada sołecka:

Agnieszka Klinicka

Ryszard Krzywicki

Andrzej Moszczyński

Stanisław Pradoń

4. Sołectwo Gągławki


Sołtys: Stanisław Banul

tel.: 660-799-332


Rada Sołecka:

Walter Bӧhnke

Marcin Kalkowski

Maryla Krogul

Angelika Kuźnicka

Andrzej Prusinowski

5. Sołectwo Gryźliny


Sołtys: Adam Walkowiak

tel.: 501-723-477; e-mail: soltys.gryzliny@wp.pl

 

Rada sołecka:

Elżbieta Brudzińska

Andrzej Sadowski

Bożena Serafin

Andrzej Sokal Flis

Grzegorz Żabiński

 

6. Sołectwo Jaroty


Sołtys: Zdzisław Gradowski

tel. 535-144-095

Rada Sołecka:

Agnieszka Jamrozik

Monika Nitkiewicz

Jarosław Borys Strycharski

 

7. Sołectwo Majdy - Kręsk


Sołtys: Antoni Gromadzki

tel.: 89 513-62-72; kom. 603-821-845


Rada sołecka:

Marzena Augustynowicz

Roman Klawikowski

Jerzy Moryc

Stanisława Piórkowska

Wiesław Płócienniczak

8. Sołectwo Miodówko - Zezuj


Sołtys: Aniela Margasińska

tel.: 89 512-62-06

Rada Sołecka:

Karol Klimek

Małgorzata Kondek

Iwona Michalczyk

Marcin Żukian

 

9. Sołectwo Pluski-Rybaki


Sołtys: Justyna Reisenberg

tel.: 729-497-250; e-mail: sołtys.pluski@o2.pl


Rada sołecka:

Krystyna Górzec

Zbigniew Harasim

Jolanta Mackiewicz

Piotr Różański

Anita Stackiewicz

Marta Żak

10. Sołectwo Ruś


Sołtys: Przemysław Westfeld

tel.: 664-413-528; e-mail: przemyslaw.westfeld@wp.pl

 

Rada sołecka:

Piotr Nowak

Tadeusz Rzepecki

Ewa Wójcik

Halina Zapadka

11. Sołectwo Stawiguda


Sołtys: Anna Raczko

tel.: 89 512-62-17, kom. 796-681-511

e-mail: soltys.stawiguda@gmail.com

Rada sołecka:

Karol Durka

Marek Michałkiewicz

Rafał Raczko

Grzegorz Smoliński

Zbigniew Stempliński

Przemysław Wąsiewski

Justyna Zdziechowska-Sadowska

 

12. Sołectwo Tomaszkowo


Sołtys: Maria Dąbrowska

tel.: 89 513-69-17, kom. 572-275-640

 

Rada sołecka:

Urszula Dobrzańska

Elżbieta Klaussner

Bogdan Kula

Maria Malgrem

Beata Szaban

 

13. Sołectwo Wymój

 

Sołtys: Aldona Kasińska

tel.: 89 512-62-90; kom. 605-262-531

 

Rada sołecka:

Iwona Barszczewska

Żaneta Durka

Jacek Stempliński

 


WSTECZ

Multimedia

Elektroniczny Urząd Podawczy

System Informacji Przestrzennej

Punkty adresowe Gminy Stawiguda

Poradnik interesanta

Strategie, dokumenty

Projekty unijne i krajowe

Kultura i sport

Baza noclegowa

Galerie z imprez

Galerie zdjęć gminy

Gmina Stawiguda, 11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 10, tel. 89 512-64-75, fax 89 512-69-10

projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo
Strony Internetowe Olsztyn