Oficjalny serwis
Gminy Stawiguda

Informacje o Gminie

Referaty

Sołectwa

Pomoc społeczna

Oświata

Ochotnicza Straż Pożarna

Akty prawne

Przekaż 1%

Psie adopcje

Cyfryzacja

Wybory Prezydenckie 2015

Referendum 2015

Wybory do Sejmu i Senatu 2015

Kontakt - referaty urzędu

Do: stawiguda@stawiguda.pl
Treść wiadomości:
Przepisz kod z obrazka:

 

Adres

Gmina Stawiguda
ul. Olsztyńska 10
11-034 Stawiguda
e-mail: stawiguda@stawiguda.pl

Godziny pracy

Poniedziałek: 8.00 do 17.00
Wt-Cz: 7:15 do 15:15
Pt: 7:15 do 14:15

Telefony

Sekretariat

Inspektor - Jolanta Roszkowska

tel.: 089 512 64 75
fax: 089 512 69 10

e-mail: stawiguda@stawiguda.pl


Referat Gospodarki Komunalnej

Kierownik referatu:
mgr inż. Eugeniusz Górka
 
tel. 089 51 26 941
kom. 501 366 041
e-mail: gosp-kom@stawiguda.pl
 
Zastępca kierownika referatu:
Teresa Borowa
 
tel. 089 512 69 42
kom. 723 048 940
e-mail: borowa@stawiguda.pl

Utrzymanie dróg:

Podinspektor: mgr Wojciech Kaspruk
tel: 89 5126942 
kom: 509420539
e-mail: kaspruk@stawiguda.pl

Odczyt wodomierzy:
Podinspektor: mgr Sławomir Pieńkosz
tel: 509 757 293

Awarie sieci lub przyłączy wododociągowcyh należy zgłaszać:
w godzinach pracy Urzędu Gminy:

tel. 089 51 26 941; 089 51 26 942
lub do
konserwatora Edward Kamieniak 502 131 870

Awarie sieci lub przyłączy kanalizacyjnych należy zgłaszać:

Kierownik oczyszczalni ścieków:
Stefan Piłat tel. 502 425 055

lub
tel. 089 51 26 398;  kom. 506062330


Referat Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik referatu: Anna Czaczkowska - tel.: 089 519 56 89
e-mail: czaczkowska@stawiguda.pl
e-mail: nieruchomosci@stawiguda.pl

Pracownicy:
Renata Rabe – Inspektor, tel.: 089 512 69 20
e-mail: rabe@stawiguda.pl

Katarzyna Piasecka-Jałowiecka - Podinspektor, tel.: 089 512 69 20
e-mail: piasecka@stawiguda.pl

 Anna Bajkowska - Inspektor, 089 512 69 20
e-mail: bajkowska@stawiguda.pl


Referat Ochrony Środowiska i Promocji

Kierownik referatu:
Jerzy Raczyk

tel. 089 512 69 31
kom. 502 445 632
e-mail: j.raczyk@stawiguda.pl
e-mail: promocja@stawiguda.pl

Pracownicy:

Ochrona środowiska:

Monika Jabłońska – Inspektor,  tel.: 089 512 69 30
e-mail: jablonska@stawiguda.pl
 
Promocja:
Monika Grzymowicz –  Podinspektor,  tel.: 089 512 64 77
e-mail: grzymowicz@stawiguda.pl

Referat Budownictwa i Zamówień Publicznych  

Kierownik referatu:

Magdalena Barska
e-mail: budownictwo@stawiguda.pl
tel. 89 512 68 39
kom. 723 040 023

Pracownicy:
Agnieszka Tkacz - Podinspektor, tel.: 089 512 68 38
e-mail: tkacz@stawiguda.pl

Finanse Gminy

Skarbnik:
Renata Wieczorek

tel.: 089 512 68 36
kom. 509 757 295
e-mail: budzet@stawiguda.pl
e-mail: r.wieczorek@stawiguda.pl

Referat Finansowo-Budżetowy

Pracownicy:

Zastępca skarbnika:
Jadwiga Kowalczyk

tel.: 089 512 62 56
e-mail: kowalczyk@stawiguda.pl

Anna Kołakowska - Inspektor, tel.: 089 512 64 76
e-mail: kolakowska@stawiguda.pl

Aleksandra Zedlewska - Inspektor, tel.: 089 512 65 82
e-mail: zedlewska@stawiguda.pl

mgr Agnieszka Zomrowska - Księgowy, tel.: 089 512 6932
e-mail: zomrowska@stawiguda.pl

Roswita Flanc - Inspektor, tel.89 5126932
e-mail: flanc@stawiguda.pl

Karina Stec-Kalkowska  - Podinspektor, tel.: 089 512 68 37 (KASA)
e-mail: stec@stawiguda.pl

Referat Podatków i Opłat

Kierownik referatu:
Lucyna Stemplińska

tel.: 089 512 64 78
e-mail: podatki@stawiguda.pl
e-mail: stemplinska@stawiguda.pl
e-mail: stawiguda_podatki@vp.pl

Pracownicy:

mgr inż. Anna Ziółkowska - Inspektor, tel. (089) 512 64 78  e-mail: ziolkowska@stawiguda.pl

mgr inż. Anna Czajkowska - Inspektor,  tel (089) 512 69 40  e-mail: czajkowska@stawiguda.pl

mgr inż. Gabriela Skowasz - Inspektor, tel (089) 512 69 40  e-mail: skowasz@stawiguda.pl

mgr Magdalena Gesek - Podinspektor, tel. (089) 512 64 78 e-mail: gesek@stawiguda.pl

mgr Katarzyna Taradejna - Podinspektor, tel. (089) 512-69-40, e-mail: taradejna@stawiguda.pl


Referat Organizacyjno-Administracyjny

Sekretarz referatu:

Iwona Korwek
e-mail: korwek@stawiguda.pl
kom. 607 757 006

Pracownicy:

Ryszard Ziemba - Główny Specjalista tel.: 089 512 68 35
e-mail: ziemba@stawiguda.pl

mgr Balbina Chromiak-Nowak – Inspektor, tel.: 089 512 69 32
e-mail: chromiak@stawiguda.pl

Jolanta Roszkowska – Inspektor
e-mail: roszkowska@stawiguda.pl

Dorota Głusiec – Inspektor, tel.: 089 512 65 81
e-mail:rada.gminy@stawiguda.pl

Paweł Chmielewski - Informatyk tel.: 089 519 56 88
e-mail: chmielewski@stawiguda.pl
e-mail: informatyk@stawiguda.pl

Dorota Graack - Archiwista


Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik referatu:
Lilia Niemierza

tel.: 089 512 61 65
e-mail:usc@stawiguda.pl
e-mail:stawiguda_usc@vp.pl
e-mail: niemierza@stawiguda.pl


Konta bankowe

Opłaty za wodę i ścieki, czynsze:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004

Opłaty administracyjne, podatki, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, dowody osobiste:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004 


WSTECZ

Multimedia

Elektroniczny Urząd Podawczy

System Informacji Przestrzennej

Punkty adresowe Gminy Stawiguda

Poradnik interesanta

Strategie, dokumenty

Projekty unijne i krajowe

Kultura i sport

Baza noclegowa

Galerie z imprez

Galerie zdjęć gminy

Gmina Stawiguda, 11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 10, tel. 89 512-64-75, fax 89 512-69-10

projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo
Strony Internetowe Olsztyn